top of page

2021'nin En Popüler Takı Çeşitleri Neler Olacak?

Güncelleme tarihi: 8 Şub 2021Aksesuar dünyası bir seneyi daha geride bıraktı. 2020'de popüler olan takı çeşitleri, 2021'de de alıcıların gözdesi olacak gibi duruyor. Hadi, en popüler parçalara beraber göz atalım!


Kalın Zincir: Bu senenin vazgeçilmez parçalarından biri olan kalın zincirli kolyeler, uzun bir süre daha kombinlerimizin vazgeçilmez parçası olmaya devam edecek. Hatta öyle ki, beyaz gömleklerimize altın kalın bir zincir'i teslim etmek artık alışkanlık haline geldi bile!


Burgu Yüzük: Özellikle altın veya gümüş olarak tercih edilen burgu ve iri yüzükler, zarif parmakları olduğundan daha güçlü göstermeyi esas alarak, seneye iddialı bir giriş yaptı. Kullanıcıların burgu yüzükleri tek başına değil de, takım olarak takması; daha doyurucu bir görüntünün oluşmasını sağlıyor.


Sürrealist Halkalar: İşte en ilgi çekici parçaya geldi sıra! Eskiden taktığımız iplik bileklikler raflara kalktı. Yerini, mitolojiden, geçmişten, gelecekten ve etkisi altında kaldığımız birçok farklı sembol ve motiften ilham alan halka bilekliklere bıraktı.. Peş peşe dizilen semboller, halkayı sarmalayıp şıkır şıkır bir görüntü oluşturuyor. Yani artık en sevdiğiniz özel parçaları bileğinizde taşımak mümkün!


#yüzük #burgu #gold #zincir #takı #trend #moda #popüler #2020 #2021 #bileklik #kolye


116 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page